About me

3. března 2013 v 22:22

Ahoj,
jsem BeeDee (vlastním jménem Barbora Davidová) a za pár dnů je mi 19 let. Bydlím v Přerově, kde studuji osmileté gymnázium. Po něm bych chtěla jít na některou z našich univerzit, ale ještě si nejsem úplně jistá, co bych chtěla studovat. Nejvíc přemýšlím o právech nebo žurnalistice.

Mezi moje největší záliby patří umění všeho druhu. Proto jsem také vytvořila tento blog, kde bych se chtěla prezentovat. Najdete zde mou tvorbu od literatury přes hudbu až po audiovizuální tvorbu.
Kromě toho mám také mnohá další hobby. Velmi ráda chodím ven s kamarády, poslouchám rockovou hudbu (zbožňuji třeba The Pretty Reckless a My Chemical Romance) a koukám na americké seriály na internetu. O mých nejoblíbenějích mám založený blog, kam házím nové díly. Jedná se o Pretty Little Liars, The Vampire Diaries a další. Blog najdete TADY.
Taky se hodně zajímám o módu, konkrétně o různé styly, ketré hodně mixuji a experimentuji s nimi. Nejblíže je mi asi indie scene styl, jenž v sobě snoubí extravaganci s elegancí. O něm chci v co nejbližší době založit blog. Zároveň už si ZDE můžete prohlédnout můj další blog o ne moc známém preppy stylu. Čímž se dostávám k další své závislosti a tou je blogování.
A mým posledním koníčkem, který bych chtěla zmínit, je cestování a mluvení cizími jazyky. Učím se angličtinu, němčinu a španělštinu. Bohužel ve svém nejoblíbenějším městě (kde jsem teda byla jen jednou) se jimi nedomluvím. Jedná se totiž o Paříž.
To už je asi všechno. Budu moc ráda, když u mých článků zanecháte komentáře. Napsat mi můžete také na e-mail bara.davidova@seznam.cz.
Mějte se hezky =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama