Březen 2013

Fotky od Terky

26. března 2013 v 21:50 | BeeDee |  Já před objektivem
Tyto skvělé fotky pořídila Tereza Broušková. Její stránku na FB najdete TADY =)Fotky od Maki

24. března 2013 v 21:24 | BeeDee |  Já před objektivem
Tyhle fotky nafotila moje sestra Markéta Davidová. Byly to takové první pokusy s jejím novým foťáčkem. Od té doby fotila i s jinými lidmi a pár jejích fotek můžete najít TADY. Některé jsou fakt dobré, tak se když tak mrkněte =)


Fotografie do školy

24. března 2013 v 21:03 | BeeDee |  Já za hledáčkem
Tyto fotografie jsem měla minulý rok ve škole nafotit jako úkol do IVT. Vždy bylo zadané nějaké téma...

Linie


7 smrtelných hříchů

11. března 2013 v 21:35 | BeeDee |  Videos
Video 7 smrtených hříchů vzniklo jako můj úkol do informatiky. Hrají v něm moje kamarádky (i já tam mám menší roli). Nemá to přímo žádný děj, mělo to spíš být takové efektivní. Myslím, že se mi celkem povedo. Jaký je váš názor? Budu ráda za každý koment =)


Filemon a Baucis

5. března 2013 v 22:38 Music
Minulý rok jsme v hudebce ve škole měli napsat impresionistickou skladbu a tady je výsledek =) I když žádné veledílo to není xD Napsala jsem to já s kamarádkou Zuzkou. Na videu hraji na housle, Zuzka na klavír a flétnu nám k tomu zahrála moje sestra Maki.
Ještě k tématu řeknu, že Filemon a Baucis je jedna ze Starých řeckých bájí a pověstí a vypráví o tom, jak se Zeus převlékl za žebráka a hledal nocleh. Nikdo mu ho nechtěl poskytnout, až na dva staré lidi Filemona a Baucis. Proto se jim zjevil ve své pravé podobě a vyvedl je na horu. Celé okolí zaplavil, na suchu nechal jen jejich chaloupku a proměnil ji v chrám. Poté si mohli Filemon a Baucis něco přát. Jejich jediným přáním bylo navěky hlídat tento chrám a vydechnout společně. Proto se po své smrti proměnili ve stromy.


Paříž

5. března 2013 v 15:18 Já před objektivem

Pokud bych se někdy chtěla odstěhovat do zahraničí, bylo by to do Paříže. Je to naprosto úchvatné město, kde na vás doslova dýchá atmosféra minulých století. Na dovolené jsme tam byli před rokem na jaře a tady máte nějaké fotky. Fotila to hlavně mamka a sestra...

Jak šel čas

4. března 2013 v 22:53 Já před objektivem

Procházela jsem si své starší fotky a rozhodla jsem se, že sem nějaké hodím, abyste viděli, jak jsem se za pár posledních let změnila. Seřazené jsou od těch nejstarších =) xD
P.S.: na fotce nahoře jsem ta vpravo, vedle mě je sestra =)

Gejša aneb moje první grafika

4. března 2013 v 22:16 Já za hledáčkem
Ahoj,
tohle jsou moje první pokusy s grafikou. Staré je to asi 2 roky a samozřejmě to není perfektní, ale docela se mi to líbí. Co myslíte? =)About me

3. března 2013 v 22:22

Ahoj,
jsem BeeDee (vlastním jménem Barbora Davidová) a za pár dnů je mi 19 let. Bydlím v Přerově, kde studuji osmileté gymnázium. Po něm bych chtěla jít na některou z našich univerzit, ale ještě si nejsem úplně jistá, co bych chtěla studovat. Nejvíc přemýšlím o právech nebo žurnalistice.

Klikačky

3. března 2013 v 21:04